Kardiologická ambulance

Kardiologové MUDr. Ing. Kamil Zeman, Ph.D., a MUDr. Ivo Pavlas vás vítají na stránkách kardiologické ambulance MOJE-SRDCE.

Našim klientům poskytujeme personalizované služby, což v praxi znamená, že se Vám bude permanentně věnovat stejný lékař. Díky tomu, že pracujeme jako tým, budete u nás mít zároveň jistotu, že vždy bude k dispozici někdo, kdo vám poradí v nouzi, i když ostatní budou pryč.

K návštěvě ambulance nepotřebujete žádné doporučení jiných lékařů. K návštěvě se můžetre rozhodnout sami. 

Náš tým je erudovaný a zkušený, máme za sebou dlouhodobou praxi v léčbě kardiovaskulárních onemocnění.

Držíme neustále krok s nejmodernějšími poznatky medicíny a aplikujeme je v praxi. Díky naší erudici jsme schopni se o vás postarat komplexně. Pokrýváme celý zaběr kardiovaskulární medicíny, od běžných příznaků jako je bolest na hrudi, bušení srdce, vysoký krevní tlak a dušnost až k léčbě velmi složitých srdečních problémů. Jsme připraveni konzultovat s vámi vaše cévní potíže, např. bolesti, otékání nohou a další.

Úzce spolupracujeme s     interním    oddělením Nemocnice ve Frýdku-Místku    a dalšími renomovanými kardiologickými pracovišti.

Naše ordinace je vybavena moderní přístrojovou technikou, potřebnou pro komplexní vyšetření našich pacientů.

Jsme připraveni poskytnout vám kvalitní standardní kardiologickou péči a nyní také navíc i nadstandardní placenou péči a služby zdravotními pojišťovnami nehrazené.

Naši ordinaci najdete:

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode